Wybierz region

Wybierz miasto

  Pomagają rodzice

  Autor: MIK

  2001-06-21, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Przedszkole w Strzępiniu koło Granowa zakupiło niedawno nowe zabawki, sprzęt RTV oraz magnetowid. Tak duża inwestycja była możliwa dzięki pieniądzom uzyskanym z zabaw tanecznych, które odbyły się w tegorocznym karnawale.

  Przedszkole w Strzępiniu koło Granowa zakupiło niedawno nowe zabawki, sprzęt RTV oraz magnetowid. Tak duża inwestycja była możliwa dzięki pieniądzom uzyskanym z zabaw tanecznych, które odbyły się w tegorocznym karnawale. Całkowity dochód z obu imprez zamknął się kwotą ponad 1300 zł.  Okazją do zaprezentowania nowości, a także umiejętności aktorskich podopiecznych strzępińskiego przedszkola było spotkanie, które zorganizowano w ubiegłym tygodniu z okazji Dnia Matki, Ojca i Dziecka.

  Wzięli w niej udział przedszkolacy wraz ze swymi opiekunami, którzy obejrzeli interesujące przedstawienie. Tego dnia występowały jednak nie tylko dzieci. Również zaproszeni rodzice wzięli udział w wesołych konkursach i zabawach. Na zakończenie na wszystkich czekała kiełbaska z grilla, której przygotowaniem zajęli się ojcowie.

  - Zorganizowanie tak dużej imprezy było możliwe właśnie dzięki wydatnej pomocy rodziców, którzy dbają o to, aby czas spędzony przez ich pociechy w przedszkolu w Strzępiniu dostarczał miłych przeżyć i radości - wyjaśnia nauczycielka, Katarzyna Bendowska. Specjalne podziękowania należą się Magdalenie Lipka oraz Marzenie Korbas za duże zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.


  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)