Mimo porażki w barażach, Wełna Skoki jeszcze nie traci nadziei na grę w IV lidze. To już jest pewne. Wełna Skoki nie awansuje dzięki zwycięstwu w barażach do IV ligi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mimo porażki w barażach, Wełna Skoki jeszcze nie traci nadziei na grę w IV lidze.

To już jest pewne. Wełna Skoki nie awansuje dzięki zwycięstwu w barażach do IV ligi. Grom Plewiska pokonał skoczan w miniony piątek 2-1. - Nie tracimy jednak nadziei na grę w wyższej klasie rozgrywek. Nie jest wykluczone bowiem, że do IV ligi wejdziemy tylnimi drzwiami. Z informacji, które do nas docierają, wynika, że wiele klubów grających wcześniej w tej lidze ma poważne problemy finansowe i możliwe, iż nie przystąpi do rozgrywek. Wówczas może okazać się, że gra w barażach nie była wcale potrzebna i zajmiemy miejsce któregoś z klubów grającego o klasę wyżej. Myślę, że po piątkowym meczu zasłużyliśmy sobie na to. Byliśmy zespołem lepszym. Niestety, górę wzięło doświadczenie, którego nam zabrakło - przyznaje Andrzej Szczepaniak, trener Wełny Skoki.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!