SULMIERZYCE > W sobotnie popołudnie w Sulmierzycach doszczętnie spłonął samochód. Kierowca na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejsce zdarzenia natychmiast ruszyli zaalarmowani strażacy z Jednostki ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
SULMIERZYCE > W sobotnie popołudnie w Sulmierzycach doszczętnie spłonął samochód. Kierowca na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia natychmiast ruszyli zaalarmowani strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Sulmierzyc. Na jednej z ulic ujrzeli płonącą pochodnię. Auta nie dało się już uratować. Obok stał bezradny właściciel.
- Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Strażacy do ugaszenia pożaru użyli wody. Teren działań został zabezpieczony przed dostępem osób postronnych. Po zakończeniu działań samochód, a raczej to co z niego zostało, przekazano właścicielowi - mówi Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie.
Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Zdjęcia: asp. sztab. Mariusz Zasieczny- PSP, dh Jarosław Torzecki – OSP Krotoszyn, dh Ryszard Pachurka – OSP Zduny

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!