Jego gole znów dały Nielbie zwycięstwo. Tym razem w derbach Wielkopolski. Rafał Leśniewski, bo o nim mowa, od zawsze związany jest z jednym klubem - Nielbą Wągrowiec. - Tu stawiałem swoje pierwsze piłkarskie kroki.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jego gole znów dały Nielbie zwycięstwo. Tym razem w derbach Wielkopolski.

Rafał Leśniewski, bo o nim mowa, od zawsze związany jest z jednym klubem - Nielbą Wągrowiec. - Tu stawiałem swoje pierwsze piłkarskie kroki. Początkowo grałem w trampkarzach młodszych pod okiem Grzeogrza Należytego. Trwało to tylko rok. Gdy przeszedłem do wyższej wiekowo drużyny, to nie miał już kto mnie przywozić na treningi. Wcześniej robił to sam trener. Do gry w piłkę wróciłem dopiero w wieku juniorskim - wspomina piłkarz, który pochodzi z Grylewa.
Rafał, już jako dziewiętnastolatek, z juniorów szybko został przeniesiony do drużyny seniorów żółto-czarnych. - Pamiętam, że Nielba grała wówczas w czwartej lidze - wspomina.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!