W rytm odtwarzanego z płyty rytmu serca prawidłowe oddychanie ćwiczy kilka ciężarnych pań. Są uczestniczkami szkoły rodzenia. Chociaż letnie wakacje trwają w pełni, a za oknem piękna słoneczna pogoda, to w sali ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W rytm odtwarzanego z płyty rytmu serca prawidłowe oddychanie ćwiczy kilka ciężarnych pań. Są uczestniczkami szkoły rodzenia.

Chociaż letnie wakacje trwają w pełni, a za oknem piękna słoneczna pogoda, to w sali gabinetu usprawniania leczniczego budynku wągrowieckiego szpitala powiatowego w miłym chłodzie, na wygodnych pufach, w rytm odtwarzanego z płyty rytmu serca prawidłowe oddychanie ćwiczy kilka ciężarnych pań. Są uczestniczkami zajęć w przyszpitalnej szkoły rodzenia. Zajęcia w czterech, a nawet w pięciu grupach – w zależności od stadium ciąży uczestniczek – odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałkowe i piątkowe wieczory.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!