W weekend Wełna Skoki dostała koleną szansę na awans. Niestety, przegrała ją. Właściwe baraże o grę w IV lidze odbyły się kilka tygodni temu. Wówczas to Wełna Skoki stoczyła zacięty bój z Gromem Plwiska o prawo gry w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W weekend Wełna Skoki dostała koleną szansę na awans. Niestety, przegrała ją.

Właściwe baraże o grę w IV lidze odbyły się kilka tygodni temu. Wówczas to Wełna Skoki stoczyła zacięty bój z Gromem Plwiska o prawo gry w wyższej lidze. Wówczas o losie skoczan zadecydowała jedna bramka. Niestety, nie na ich korzyść. Wełna zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2009/2010 miała grać w “okręgówce”. Jednak już po barażach trener Wełny Andrzej Szczepaniak mówił także o innej możliwości. - Nie wiadomo gdzie będziemy grać. Czy w okręgówce czy w IV lidze. Wiele klubów z wyższej klasy rozgrywek boryka się bowiem z problemami finansowymi i nie wiadomo, czy przystąpi do gry. Wówczas będziemy mieli szansę na awans “tylnymi drzwiami” - tłumaczył przed kilkoma tygodniami.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!