Tegoroczne wybory miss i mistera Lata na Pałukach będą trwały cały miesiąc. Chętni do tytułu naj... mogą już się zgłaszać. Nikt dokładnie nie wie, od kiedy się odbywają. Na pewno już przez blisko dwadzieścia lat.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tegoroczne wybory miss i mistera Lata na Pałukach będą trwały cały miesiąc. Chętni do tytułu naj... mogą już się zgłaszać.

Nikt dokładnie nie wie, od kiedy się odbywają. Na pewno już przez blisko dwadzieścia lat. Mowa o wyborach Miss Lata na Pałukach.
- Od ubiegłego roku wybieramy także mistera lata. Mimo że impreza odbywa się już tyle lat, to nie maleje zainteresowanie nią zarówno startujących, jak i publiczności. Dlatego też w tym roku postanowiliśmy zmienić nie co formułę - wyjaśnia Natalia Kuklińska z Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!