Pięć drużyn stanęło do walki w II turnieju wągrowieckiej plażówki. Im niestraszna była nawet bardzo fatalna tego dnia pogoda. Mimo rosnącego zainteresowania piłką plażową w naszym regionie, tylko pieć drużyn wzięło ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pięć drużyn stanęło do walki w II turnieju wągrowieckiej plażówki. Im niestraszna była nawet bardzo fatalna tego dnia pogoda.

Mimo rosnącego zainteresowania piłką plażową w naszym regionie, tylko pieć drużyn wzięło udział w drugim turnieju w ramach wągrowiekciej ligi. - Złe prognozy sprawdziły się i całą naszą zabawę zepsuła pogoda. Dwanaście stopni na zewnątrz, silny wiatr, a do tego pochmurne niebo, z którego lada moment mogło zacząć padać, skutecznie zniechęciły do przyjazdu aż sześć z jedenastu drużyn. W tej sytuacji przybyli rozegrali 10 meczów systemem “każdy z każdym” - wyjaśnia Jarosław Kapałczyński z Towarzystwa Sportowego w Wągrowcu.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!