Do Nielby dołączyło dwóch zawodników z ekstraklasy. - To koniec wzmocnień - zapewnia trener Koziński. D ziewiętnaście osób będzie liczyła drużyna Nielby Wągro-wiec, która już za niespełna dwa miesiące rozpocznie ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do Nielby dołączyło dwóch zawodników z ekstraklasy. - To koniec wzmocnień - zapewnia trener Koziński.

D ziewiętnaście osób będzie liczyła drużyna Nielby Wągro-wiec, która już za niespełna dwa miesiące rozpocznie walkę w ekstraklasie. - Mamy siedemnastu seniorów. Skład uzupełni jeszcze dwójka juniorów, wychowanków Nielby. Na tym kończymy zmiany personalne. Nikt więcej nie dojdzie do klubu, ani nikt nie ubędzie. Udało się nam zrealizować to, o co zabiegałem. Mamy po dwóch wartościowych zawodników na każdą pozycję. To zwiększy rywalizację. Dziś każdy ma szansę na to, aby wyjść w wyjściowym składzie. Nikt nie jest pewniakiem. Będą grać ci, którzy będą w danym momencie w najlepszej dyspozycji. Teraz trzeba poukładać grę. Do zespołu dołączyło sporo nowych zawodników. Do większej liczby zmian nie mogzło dojść ze względów finansowych. Wyczerpaliśmy budżet transferowy - przyznaje Edward Koziński, trener wągrowieckiej Nielby.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!