KONKURS > Trwa nasz nowy plebiscyt - adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich powiatu krotoszyńskiego i do wszystkich, którzy kochająnaszą rodzimą kuchnię - którzy lubią gotować i... zajadać się pysznościami. Oto zasady.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
KONKURS > Trwa nasz nowy plebiscyt - adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich powiatu krotoszyńskiego i do wszystkich, którzy kochająnaszą rodzimą kuchnię - którzy lubią gotować i... zajadać się pysznościami. Oto zasady.

W plebiscycie udział biorą Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu krotoszyńskiego - te, które zgłoszą swój udział. Na łamach IR krótko prezentujemy działalność koła (wraz ze zdjęciem pań) oraz przepisy na trzy potrawy - po jednym w każdej z trzech kategorii: zupy, coś konkretnego, ś słodkiego. Jeśli to
Jeśli to możliwe - dania te prezentujemy też na zdjęciach. Z pewnością zachęci to Czytelników do wypróbowania podanych przepisów.
To czytelnicy bowiem w tych trzech kategoriach będą przyznawać punkty. Na wyciętym z gazety oryginalnym kuponie wpisujemy po trzy potrawy z każdej kategorii (oczywiście łącznie z nazwą KGW, które tę potrawę przygotowało). Danie z pierwszego miejsca otrzymuje 15 punktów, z drugiego - 10, z trzeciego - 5 punktów. Certyfikaty przyznamy najlepszym daniom w każdej kategorii, a to KGW, które łącznie otrzyma najwięcej punktów- zdobędzie główną nagrodę, czyli atrakcyjną wycieczkę dla całej grupy.
Z najlepszych przepisów ułożona zostanie też powiatowa „książka kucharska”, wydana drukiem.
Wszystkie KGW zapraszamy do udziału - czekamy na zgłoszenia (tel. 062 7226799, 502499365).
UWAGA ! Dania prezentować będziemy przez całe wakacje. Warto już teraz zbierać kupony, by taką samą szansę na wygraną miały te koła, które przedstawimy w następnych tygodniach. Będą też upominki dla Czytelników - rozlosujemy je wśród osób głosujących na poszczególne dania.
Patronat nad plebiscytem sprawują: Stanisław Szczotka (Przewodniczący Rady PowiatowejWielkopolskiej IzbyRolniczej), Starosta Krotoszyński LeszekKulka oraz poseł na Sejm RP Maciej Orzechowski.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!