Już jako dziecko grała podczas mszy świętej na organach. Dziś stoją one w jej domu. Z pamięci zagra każdą piosenkę. Oto zdolna Anna. Muzyka 19-letniej Annie Jaworskiej z Prusiec pod Wągrowcem towarzyszyła od samego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już jako dziecko grała podczas mszy świętej na organach. Dziś stoją one w jej domu. Z pamięci zagra każdą piosenkę. Oto zdolna Anna.

Muzyka 19-letniej Annie Jaworskiej z Prusiec pod Wągrowcem towarzyszyła od samego dzieciństwa. - Już jako mała dziewczynka dużo śpiewałam. Jednak prawdziwy talent do muzyki, gdy miałam chyba sześć lat, odkryła moja babcia. Było to podczas wakacji, które spędzałam u niej. Pamiętam, że poszłyśmy do jej koleżanki, gdzie także w domu było małe dziecko. Tam zaczęłam bawić się zabawką, to były takie dziecięce organki-zabawka. Wielkie było zdziwienie babci, gdy po krótkiej zabawie zaczęłam grać pierwsze melodie. Między innymi sto lat. Wcześniej nikt mnie tego nie uczył - wyjawia Ania.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!