Co decyduje o naszych wyborach wakacyjnych? Czy podejmujemy je wcześniej czy później – first czy raczej last minut? Tunezja czy Bałtyk? Wakacje uderzają zewsząd i ze zdwojoną siłą.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Co decyduje o naszych wyborach wakacyjnych? Czy podejmujemy je wcześniej czy później – first czy raczej last minut? Tunezja czy Bałtyk?

Wakacje uderzają zewsząd i ze zdwojoną siłą. Koniec roku szkolnego, urlopy, wycieczki, które można wygrać w stacjach radiowych, telewizyjnych i na nakrętkach od butelek – jesteśmy otoczeni przez wakacyjną aurę. Statystyczna większość jednak nie wygrywa wycieczek w konkursach – pozostaje im zorganizowanie wyjazdu w bardziej tradycyjny sposób, w biurze turystycznym. O tym co decyduje o naszych wyborach wakacyjnych i czy są one podejmowane first czy raczej last minute, opowiada nam Maria Nowicka, właścicielka biura turystycznego „Maria” w Wągrowcu.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!