Aż trzynaście bramek padło w meczu pomiędzy Tarnowem Pałuckim a KOS-em Kobylec. Emocji nie zabrakło także w innych spotkaniach. Po tygodniowej przerwie, spowodowanej nawałnicą, która przetoczyła się przez nasz powiat ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Aż trzynaście bramek padło w meczu pomiędzy Tarnowem Pałuckim a KOS-em Kobylec. Emocji nie zabrakło także w innych spotkaniach.

Po tygodniowej przerwie, spowodowanej nawałnicą, która przetoczyła się przez nasz powiat i z wiejskich boisk zrobiła bagna, na plac walki powrócili piłkarze, rywalizujący w Lidze Gminnej LZS. Tym razem spotkania w ramach ligi odbyły się na wiejskim boisku w Rąbczynie. Najwięcej bramek kibice zobaczyli w meczu Tarnowa Pałuckiego z KOS Kobylec. Piłkarze obu drużyn strzelili aż... trzynaście goli. W tym dziewięć zawodnicy Tarnowa, a cztery z Kobylca.
Więcej czytaj w "Tygodniku Wągrowieckim"

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!