Młoda, około 25-letnia mieszkanka Turku trafiła „szóstkę” we wtorkowym losowaniu dużego lotka i wygrała ponad 7 mln. zł. Kobieta w niedzielę o godz. 14.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Młoda, około 25-letnia mieszkanka Turku trafiła „szóstkę” we wtorkowym losowaniu dużego lotka i wygrała ponad 7 mln. zł. Kobieta w niedzielę o godz. 14.20 wysłała szczęśliwy kupon na chybił trafił w kolekturze przy ul. Kolska Szosa w Turku. Wygraną przyniosły jej liczby: 7, 8, 27, 28, 31 i 41.

Anna Brzeziecka, kierownik kolektury przy ul. Kolska Szosa w Turku dobrze zapamiętała turkowiankę, która została milionerką. - Nie chciała skreślać liczb. Wybrała opcję „chybił trafił”. Miałam tego dnia imieniny i cieszę się, że puszczony przeze mnie kupon przyniósł komuś szczęście – mówi Brzeziecka.

Kobieta wczoraj zgłosiła się do kolektury, żeby sprawdzić kupon. Jak opowiadają pracownice kiosku z totolotkiem, 25-latka była w szoku. - Zapytała co ma teraz zrobić. Powiedziałam jej, żeby skontaktowała się z Totalizatorem. Podziękowała i wyszła – mówi Joanna Kleśta, pracownica kolektury w Turku. - Sama nie wierzyłam w to co się stało. Dopóki ta pani nie sprawdziła kuponu, nawet nie wiedziałam, że „szóstka” padła w naszej kolekturze – dodaje Kleśta.
To pierwsza tak duża wygrana jaka padła w istniejącej od roku turkowskiej kolekturze.
O takim szczęściu jakie miała młoda turkowianka, wielu może tylko pomarzyć.

- Prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” wynosi jeden do czternastu milionów. Mimo to na długiej liście milionerów Dużego Lotka jest już ponad 670 osób – informuje Agnieszka Libor z Totalizatora Sportowego. Dzięki zwycięskiemu losowi, młoda kobieta znalazła się na 59 miejscu wśród szczęśliwców z najwyższymi wygranymi. Niepokonany zostaje nadal mieszkaniec Warszawy, który 5 lat temu zdobył w dużym lotku ponad 20 mln. zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!