Trzy teatralne dni i sześć niezwykłych spektakli w miejskiej przestrzeni – to tegoroczna Malta na bis w Koninie. 25, 26 i 27 czerwca już po raz czwarty w Koninie gościć będzie Międzynarodowy Festiwal Teatralny ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trzy teatralne dni i sześć niezwykłych spektakli w miejskiej przestrzeni – to tegoroczna Malta na bis w Koninie. 25, 26 i 27 czerwca już po raz czwarty w Koninie gościć będzie Międzynarodowy Festiwal Teatralny Malta.

Będzie to prawdziwe święto alternatywnego teatru. Zobaczymy między innymi spektakl „Maharal - Golem” Lecha Raczaka, dyrektora artystycznego Malty, w którym artysta łączy działania aktorskie z nadnaturalnej wielkości mechanicznymi kukłami oraz projekcjami multimedialnymi. W Koninie pojawią się też „Porywacze Ciał”, jeden z najbardziej kontrowersyjnych teatrów młodego pokolenia.

Zobaczymy również spektakl „Wędrująca Orkiestra: Haydn-część całości” z konkursu Nowe Sytuacje.

Organizatorzy pomyśleli też o najmłodszej widowni. 26 czerwca w Siesta Caffe na Zatorzu nawet roczne maluchy będą mogły obejrzeć „Tańczące Wiolonczele” Teatru Atofri, a 27 czerwca w Fabryce Wrażeń na starówce najmłodsi teatromani, ale także ich rodzice zobaczą „Co To” - spektakl Teatralnego Studia Blum.

Malta Bis zaanektuje miejską przestrzeń, pojawiając się na parkingu CH Ferio w Starym Mieście, na Placu Wolności i pobliskich uliczkach, oraz w Siesta Caffe i Fabryce Wrażeń. Jeden ze spektakli zaprezentowany zostanie w Oskardzie. Wszystkie spektakle są bezpłatne.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!