Dokładnie 16 lat temu - 3 września 1999 roku - na antenie TVN zostało wyemitowane premierowe wydanie polskiej wersji teleturnieju "Milionerzy". Z tej okazji przygotowaliśmy listę ciekawostek, o których raczej nie mieliście pojęcia.

Teleturniej "Milionerzy" był w Polsce emitowany przez telewizję TVN od 3 września 1999 roku do 26 stycznia 2003 roku oraz od 19 stycznia 2008 roku do 19 grudnia 2010 roku. Prowadzącym był nie kto inny jak budujący napięcie Hubert Urbański.

Zobacz też: 7 faktów o Wikipedii, o których nie miałeś zielonego pojęcia

Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

. (gość)

Jakbym występował w tym programie i wiedział, że telefon do "eskperta" odbierze szczeka to raczej bym z tego koła nie korzystał. Tym bardziej, że reszta "ekspertów" nie lepsza. W dzisiejszym dziennikarstwie, patrząc na to kogo często zapraszają do studia jako eskpertów, chyba pomylono pojęcia: celebryta to nie jest ekspert.