Anastacia wystąpi w Polsce! Sprawdź ceny biletów! Anastacia wystąpi w Polsce! Sprawdź ceny biletów!

Anastacia wystąpi w Polsce! Sprawdź ceny biletów! (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

18 kwietnia 2015 Anastacia zagra w warszawskim klubie Stodoła. Będzie to jej pierwszy koncert w Polsce. Sprawdź ceny biletów.

Amerykańska wokalistka ma na swoim koncie siedem płyt, a czasy jej największej popularności przypadły na 2005 rok, kiedy to sprzedała aż 20 milionów albumów na całym świecie. Z pewnością nagrałaby ich więcej, gdyby nie zatrzymała jej choroba: od 13. roku życia Anastacia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna, a 11 lat temu wykryto u niej raka piersi. W 2013 roku choroba powróciła i piosenkarka musiała odwołać koncerty.

- Najważniejsze jednak, że cały czas walczy i wraca do tego, co kocha. W Polsce wiele osób czeka na jej koncert. Tym bardziej, że nigdy dotychczas Anastacia nie miała okazji występować w naszym kraju – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w warszawskiej Stodole.

Anastasia powraca i to z nową płytą "Resurection", która ukazała się w 2014 roku. Nie martwcie się: na pewno na warszawskim koncercie nie zabraknie dobrze znanych przebojów.Anastacia w Polsce - ceny biletów

Bilety w cenie od 150 do 420 zł dostępne są pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Sprzedaż będzie również prowadzona poprzez stronę www.stodola.pl oraz w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10).


Koncerty w Polsce

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

porzadne889@...

Transmisja koncertu Anastacii będzie przeprowadzona na żywo tutaj: http://toplivestreams.com/anastacia-na-zywo/

666 (gość)

AMAZING!!! Myślałem, że nigdy nie przyjedzie do naszego kraju, a tu taka niespodzianka. Królowa jest tylko jedna, jej głos jest niesamowity.Tam po prostu trzeba być, nie ma innej opcji.