WOŚP 2015. Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra też w internecie. Na aukcjach pojawiają się ciekawe dary. Wśórd ofiarodawców znaleźli się między innymi Jaonna Krupa, Zbigniew Boniek, Jarosław Kuźniar i prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak.

Tradycyjnie na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dary przekazali znani aktorzy, dziennikarze, piosenkarze, sportowcy i politycy. Na stronie www.rzeczyodserca.pl opowiadają oni historie przedmiotów i zachęcają nie tylko do licytacji, ale także do wystawiania aukcji przez Internautów.

Zobacz też: Aukcje WOŚP, złote serduszka. Zobacz, jak wygląda produkcja!

Wylicytować można między innymi sukienkę od Joanny Krupy, spotkanie z Januszem Palikotem, wizytę na planie programu "Wstajesz i wiesz” TVN24 od Agnieszki Cegielskiej i Jarosława Kuźniara, a także spotkania ze znanymi blogerkami modowymi, czy zaproszenie na mecz Polska-Gruzja od Zbigniewa Bońka.

Na aukcji można też wylicytować beret Jacka Jaśkowiaka. Prezydent jest do tego nakrycia głowy szczególnie mocno przywiązany. Beret ma dla niego wartość sentymentalną. Nosił go bowiem ojciec obecnego ojca miasta. W momencie zbierania danych do artykułu cena beretu wynosiła 51,00 zł

- Od kilku lat gramy z orkiestrą pod hasłem „Kup lub sprzedaj cokolwiek”. Każdy z nas może podarować swoją rzecz na aukcje i opowiedzieć niezwykłą historię przedmiotu w filmie. Wszystkie będą publikowane w serwisie http://www.rzeczyodserca.pl - mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro, operatora aukcji charytatywnych dla WOŚP.

Idea tworzenia przystankowych gitar zrodziła się cztery lata temu. Jej ojcem jest malarz, grafik, od 2003 roku zajmujący się malarstwem w technice aerografu - Szymon Chwalisz. Artysta wykonał trzy instrumenty z portretami i autografami 6 wykonawców grających na Przystanku Woodstock. Na poprzednich gitarach znalazły się wizerunki m.in. Jerzego Styczyńskiego, Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego, Renaty Przemyk, Romana Lechowicza, Scota Iana, Piotra "Dzikiego" Chancewicza i Kazika Staszewskiego. Gitary zostały sprzedane kolejno za 6,277 zł i za 15,100 zł.

Tegoroczna Gitara Woodstokowa jest instrumentem wyjątkowym nie tylko pod względem wizualnym, ale i technicznym. Mayones Regius 6 posiada wyjątkowe przystawki Seymour Duncan i niesamowicie krystaliczny brzmienie. Gitarę wykonała i ufundowała firma Mayones Guitar & Bass.

Internetowe aukcje potrwają do połowy stycznia. W ubiegłym roku, dzięki internetowym licytacjom udało się zebrać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 3,5 miliona złotych!

WOŚP 2015: Jacek Jaśkowiak


WOŚP 2015: Agnieszka Cegielska i Jarosław Kuźniar


WOŚP 2015: Karolina Malinowska


WOŚP 2015: Edyta Herbuś


WOŚP 2015: Grubson & BRK


WOŚP 2015: Maja Popielarska


WOŚP 2015: Honorata Skarbek


WOŚP 2015: Łukasz Trałka


WOŚP 2015: Paluch


WOŚP 2015: Maffashion


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Skomentuj:

Aukcje WOŚP. Jaśkowiak, Krupa, Boniek, Kuźniar i inni dla Orkiestry [ZDJĘCIA]


WOŚP

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

STOP zydowskim żebraninom od okradzonego Narodu Polskiego ! (gość)

http://lowicz24.eu/wiadomosci/l24/6299-w-niedzile-23-final-wosp#comments

cyt:... Gdy sprawy zaczęły się Owsiakowi i jego żonie wymykać spod kontroli, razem wykonali klasyczną dla RP III operację biznesową. Działalność spalonej „Mrówki Całej” została zawieszona, a klika dni wcześniej Jerzy Owsiak pod jakże znamienną nazwą: „Jasna Sprawa” założył własną firmę... nie przyszło mi do głowy, że prezes „Złotego Melona” w czasie dla niego wyjątkowo niebezpiecznym może tak „pójść po bandzie”.

cyt:... Z dostarczonej do Sądu makulatury wiadomo, że z fundacji WOŚP i „Złotego Melona” prywatna firma żony Owsiaka „Mrówka Cała” wydoiła co najmniej 1,3 miliona złotych, w postaci rozmaitych zleceń i innych usług wykonywanych za pieniądze donatorów, w tym za pieniądze z puszek. Sąd nie dał wiary pociętym starym gazetom, które księgowa Pilarska i Jerzy Owsiak drwiąc z ludzkiej inteligencji podpisali: „zestawienia finansowe”.


http://telewizjarepublika.pl/jasna-sprawa-czyli-nowa-firma-owsiaka-zalozona-metoda-amber-gold,15366.html


ORKIESTRA FAŁSZUJE ,ORKIESTRA GRA ŻLE, NA SZKODĘ DZIECI!

http://niezalezna.pl/62923-tajemnice-wosp-zona-owsiaka-podpisala-uchwale-o-zatrudnieniu-zony-owsiaka-pensja-9-tys-zl