Chłopcom piłka wyleciała za płot. Na tych, którzy zdecydowali się pomóc, czekała niespodzianka Chłopcom piłka wyleciała za płot. Na tych, którzy zdecydowali się pomóc, czekała niespodzianka

Chłopcom piłka wyleciała za płot. Na tych, którzy zdecydowali się pomóc, czekała niespodzianka (© screen youtube.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dobrzy ludzie zostali nagrodzeni! Zobacz filmik nakręcony przez fundację SOS Wioski Dziecięce.

Zimny, ponury, grudniowy poranek w Poznaniu. Dwóch małych chłopców stoi przy murze. Piłka, którą się bawili przeleciała za wysoki parkan, a oni są zbyt mali by przez niego przeskoczyć. Proszą więc o pomoc przypadkowych przechodniów. Niewielu z nich chce pomóc: część spieszy się na pociąg lub na zajęcia. Jednak znajduje się kilku dobrych ludzi: angażują się w sprawę i w pomysłowy sposób przeskakują przez płot. A tam czeka na nich...

Zobaczcie sami:

Filmik został nagrany przez fundację SOS Wioski Dziecięce.

- Tego dnia zwyciężyło dobro i mieliśmy masę wzruszeń. Byłam zaskoczona jak wielu młodych ludzi bezinteresownie zaangażowało się w realizację naszej akcji. Radość i entuzjazm były zaraźliwe. Myślę, że żaden opis ani film nie oddadzą emocji osób, które przeskoczyły ten mur i zorientowały się jaka niespodzianka na nich czeka. Tego dnia udowodniliśmy, że Polacy chcą pomagać dzieciom!- pisze na stronie fundacji Katarzyna Olszewska ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Mały gest może sprawić wielkie święta. I choć może nie wszyscy potrafiliby przeskoczyć przez mur, aby odzyskać piłkę, to teraz każdy może wysłać SMS o treści SOS na numer 74 565 (koszt 4 zł + VAT). Dochód zostanie przeznaczony na działalność fundacji.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!