Wolsztyńscy policjanci zostali powiadomieni o dwóch mężczyznach, którzy bez wymaganego pozwolenia dokonywali połowu ryb na Jeziorze Chobienickim.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci, którzy zostali skierowani we wskazane miejsce ustalili, że dwaj mieszkańcy Chobienic w wieku 24 i 38 lat płynąc kajakiem rozwinęli z zamiarem dokonania nielegalnego połowu około 100 metrów sieci rybackich. Kłusownicy zostali ujęci przez strażników Straży Rybackiej z Leszna w momencie, gdy wracali do brzegu. Na miejscu zabezpieczono samochód, którym poruszali się sprawcy oraz kajak i sieci. Mężczyzn przewieziono do KPP w Wolsztynie, gdzie złożyli stosowne wyjaśnienia. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu. Za przestępstwo, które popełnili przewidziana jest sankcja w postaci grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!