Milioti zagra żonę głównego bohatera Lou Silversona. Druga seria produkcji ma się pojawić na antenie amerykańskiej telewizji FX jesienią tego roku.

Cristin Milioti w drugiej serii serialu "Fargo", inspirowanym filmem braci Coen pod tym samym tytułem, wcieli się w żonę Lou Silversona, którego zagra Patrick Wilson. Lou to policjant stanowy, który niedawno wrócił z Wietnamu. W drugiej serii serialu zobaczymy też Teda Dansona, który zagra Hanka Larssona, szeryfa w hrabstwie Rock.

Jean Smart wystąpi jako Floyd, szefowa gangsterskiej rodziny Gerhardtów. W serialu zagrają także Kirsten Dunst i Jessego Plemonsa. Na ekranie pojawią się gościnnie: Nick Offerman, Brad Garrett, Kieran Culkin, Bokeem Woodbine, Jeffrey Donovan i Angus Sampson.

Nowy sezon "Fargo" będziemy mogli zobaczyć jesienią 2015 roku w amerykańskiej telewizji FX.


Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!