"Białe zęby" "Białe zęby"

(© Okładka książki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydawnictwo Znak opublikowało ankietę, w której można głosować na ulubione tytuły, które wyszły już z regularnej sprzedaży.

Zobacz też: Te książki wylicytujesz w ramach WOŚP 2015

Na liście znalazły się następujące pozycje: „Królowie przeklęci. Król z żelaza” (Maurice Druon), „Dieta płaskiego brzucha!” (Liz Vaccariello, Cynthia Sass), „Dobre miejsce do umierania” (Wojciech Jagielski), „D-Day. Bitwa o Normandię” (Antony Beevor), „Bitwa o Anglię. 1940” (Stephen Bungay), „Mini-wykłady o maxi-sprawach” (Leszek Kołakowski), „Białe zęby” (Zadie Smith), „Co widział pies i inne przygody” (Malcolm Gladwell), „Profil mordercy” (Paul Britton), "Tektonika uczuć” (Eric-Emmanuel Schmitt).

Można też zaproponować zupełnie inną pozycję. Ankieta jest dostępna dla osób, które zgłoszą chęć otrzymywania newslettera.
Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!