Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zobaczcie kolejną odsłonę naszego programu "Do zobaczenia".

W 21. odcinku programu "Do zobaczenia" pokazujemy 5 najlepszych nowych komedii, które można zobaczyć w sieci i w telewizji. Przy jakich produkcjach nie będzie można powstrzymać się od śmiechu?

"Do zobaczenia" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl i studio Vivi24. Co tydzień skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzać repertuary kinowe oraz szukać nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia w najbliższych dniach!

W 21. odcinku pokazujemy 5 najlepszych według nas komedii, które w ostatnim czasie można było oglądać w kinach. Zaczynamy od 3. części przygód najsławniejszej singielki świata -Bridget Jones. Ta zwariowana komedia wprawi w dobry nastrój nie tylko panie. Polecamy także wyjątkowo udaną włoską komedię z Polką - Kasią Smutniak w obsadzie oraz nominowany do wielu nagród nieprzeciętny film z Meryl Streep i Hugh Grantem. Zaręczamy, że rozbawi Was też lekka opowieść o nieco nadopiekuńczym ojcu (Bryan Cranston) i jego krnąbrnym przyszłym zięciu (James Franco), a także animowana pikantna komedia dla dorosłych.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji
Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!