Kingston, najpopularniejszy producent kart pamięci, wprowadza do sprzedaży nowe dyski twarde z linii SSDNow o pojemności 64 gigabajtów. Jak na razie, dostępna tylko w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie seria V+ ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kingston, najpopularniejszy producent kart pamięci, wprowadza do sprzedaży nowe dyski twarde z linii SSDNow o pojemności 64 gigabajtów. Jak na razie, dostępna tylko w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie seria V+ oferuje lepszą wydajność, niską emisję ciepła i odporność na wstrząsy.

Zwiększona szybkość pracy możliwa jest dzięki bardzo wysokiemu IOPS (współczynnikowi przetwarzania danych), który w tym przypadku wynosi do 6300K przy odczycie i do 291K przy zapisie. Dzięki temu szybkość odczytu danych może wynosić do 220 MB/s, zaś szybkość zapisu do 180 MB/s.

Dyski łączą się z komputerem przez interfejs SATA 1,5 Gb/s i 3,0 Gb/s i pozbawione są części mechanicznych, co w praktyce eliminuje ryzyko uszkodzenia urządzenia i utraty danych.

Producent zapowiada, że we wrześniu wprowadzi urządzenia o pojemności 128 i 256 gigabajtów.

Dyski objęte są trzyletnią gwarancją i całodobowym wsparciem technicznym.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!