Miłośnikom i entuzjastom talentu wrocławskiego autora kryminałów proponujemy nowe wydanie tytułów, które nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazały się w latach 2003–2009.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Miłośnikom i entuzjastom talentu wrocławskiego autora kryminałów proponujemy nowe wydanie tytułów, które nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazały się w latach 2003–2009. Eberhard Mock powraca w wielkim stylu! Kolejne tytuły ukażą się w sierpniu i wrześniu 2009 r., a edycję tę rozpoczęła książka Koniec świata w Breslau, której premiera odbyła się 5 sierpnia 2009 r. Kolejne tomy będą się ukazywać co dwa tygodnie.

Projekt graficzny serii, autorstwa Przemka Dębowskiego, nawiązuje do typografii i estetyki lat 20. i 30. XX wieku. Każdy tom w formacie S6 wszyty będzie w oprawę twardą i opakowany w obwolutę. Grzbiety całej serii ułożą się w mroczną sylwetkę Eberharda Mocka.
(W.A.B.)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: