Eskulap: koniec głosowania, zobacz wyniki.

Anna Wyrwa-Sadowska
Laureaci głosowania lokalnego z powiatów grodziskiego i nowotomyskiego brali udział w II etapie plebiscytu, w finale wojewódzkim. Głosowanie zakończyło się w sobotę o północy. Laryngolog z Grodziska - Izabella Sokołowska zajęła II miejsce w kat. lekarz, ustępując tylko 25 głosami zwycięzcy. Nasza lekarka zdobyła 1020 głosów.

W kategorii najlepszy lekarz do finału wojewódzkiego z powiatów grodziskiego i nowotomyskiego awansowała Izabela Sokołowska - laryngolog z Grodziska. Zobacz ostateczne wyniki. Kliknij!
NAJLEPSZY LEKARZ - KANDYDACI

W kategorii najlepsza pielęgniarka do finału wojewódzkiego z powiatów grodziskiego i nowotomyskiego awansowała Anna Jurgas - po. pielęgniarki oddziałowej na oddziale neurologicznym, udarowym nowotomyskiego szpitala. Zobacz wyniki. Kliknij!
**

NAJLEPSZA PIELĘGNIARKA - KANDYDATKI

**

W kategorii najlepszy dentysta do finału wojewódzkiego awansowała Anna Minkowska - stomatolog z Grodziska. Zobacz wyniki. Kliknij!
**

NAJLEPSZY DENTYSTA - KANDYDACI

**

W kat. apteka najwięcej głosów w głosowaniu lokalnym powiatów grodziskiego i nowotomyskiego zdobyła Apteka "Pomarańczowa 2", ul. Zbąszyńska 9, Nowy Tomyśl i to ona awansowała do finału wojewódzkiego.

W kategorii dentysta zwycięzcą jest Anna Minkowska - stomatolog w Grodzisku.

W kategorii najlepsza przychodnia w głosowaniu lokalnym powiatów grodziskiego i nowotomyskiego zwyciężyła Przychodnia Zespołu Lekarzy Rodzinnych "Ochrona Zdrowia" Grodzisk i to ona awansowała do finału wojewódzkiego.

W finale wojewódzkim w trzech kategoriach: najlepsza pielęgniarką/położna, najlepszy lekarz i najlepszy stomatolog, oprócz prestiżowego tytułu ESKULAP 2013 laureaci otrzymają voucher na ekskluzywny weekend w hotelu spa. Jesteśmy przekonani, że nagroda ta pozwoli im wypocząć i zrelaksować się po trudach codziennej pracy.