„Gildia Hordów” to pierwsza część Dolin mroku — opowieści o Gruaronie, zapomnianej prowincji wielkiego Cesarstwa, na którą, z nieznanych nikomu powodów, dawno temu spadła klątwa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
„Gildia Hordów” to pierwsza część Dolin mroku — opowieści o Gruaronie, zapomnianej prowincji wielkiego Cesarstwa, na którą, z nieznanych nikomu powodów, dawno temu spadła klątwa. Od tego czasu co roku w Gruaronie pojawiają się potwory — grychty — porywające i zabijające jego mieszkańców. Jedynymi ludźmi, którzy potrafią przeciwstawić się złu, są Hordzi — podobne do zakonu bractwo, które po dziesiątkach lat doświadczeń nauczyło się walczyć z grychtami. Hordzi są najważniejszą siłą w Gruaronie i to o nich przede wszystkim opowiada pierwsza część książki. „Gildia Hordów” to również historia nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności, który sprawił, że dwóch ludzi niechcący wpada na trop rozwiązania zagadki, dręczącej wszystkich mieszkańców przeklętej prowincji.
Magdalena Salik, Gildia Hordów, Doliny mroku, tom 1, Agencja Wydawnicza Runa, cena 29, 50 zł.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!