W słoneczną sobotę 12 maja, będącą jednym z etapów obchodów Tygodnia Bibliotek , w nowej Sali widowiskowej Biblioteka w Kamieńcu zorganizowała IV Powiatowy Festiwal Keyboardowy „TEN TON”, którego pomysłodawcą jest pan Damian Popiołkiewicz, instruktor i nauczyciel gry na keyboardzie pracujący w Bibliotece.

Festiwal stał się okazją do zaprezentowania artystycznych umiejętności, wymiany doświadczeń a także do nawiązania nowych przyjaźni, nie tylko dla młodych muzyków uczęszczających na zajęcia do Biblioteki a także dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie.

W wykonaniu keyboardzistów, tj. Urszuli Śmieszek, Piotra Wlekłego, Natalii Kinal, Natalii Pawickiej, Jakuba Kaczmarka, Mateusza Forysiaka, Cezarego Krzyżanka, Antoniego Kuźbickiego, Malwiny Zadoń, Mikołaja Sobkowiaka, Laury Walkowiak, publiczność usłyszała utwory muzyki klasycznej, elektronicznej, rozrywkowej a nawet w interesujących aranżacjach disco polo. Wszystkie prezentacje zostały entuzjastycznie przyjęte przez słuchających, którzy nie szczędzili gromkich braw i pochwał.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!