Obok tych zdjęć nie można przejść obojętnie.


Jakub Połomski to profesjonalny fotograf z Cieszyna, który zajmuje się przede wszystkim fotografią krajobrazu. W tej chwili jeździ ze swoim aparatem po całym świecie jednak jego początki nie były takie kolorowe.

Swoje pierwsze zdjęcia opublikował w internecie w 2005 roku. Przedstawiały one przede wszystkim okolice jego rodzinnego Cieszyna. Niestety, nie przypadły do gustu internautom, którzy dość mocno je skrytykowali. Na Jakuba zadziałało to tylko motywująco - dwa lata później zdobył swoją pierwszą nagrodę w konkursie fotograficznym. Największy sukces przyszedł jednak w 2010 roku, kiedy to zdobył pierwsze miejsce w konkursie polskiego oddziału National Geographic. W nagrodę pojechał do Argentyny dzięki czemu wzbogacił swoje portfolio o egzotyczne lokacje.

Fantastyczne zdjęcia Jakuba Połomskiego możecie zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy również na stronę internetową www.jakubpolomski.com.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  2433 (gość)

  miłośnik gór
  Zdjęcia Połomskiego są rzeczywiście piękne ale tu również brak podania nazw fotografowanych obiektów. To jakaś dziwna maniera autorów