W tegorocznym Biegu od Bernarda do Bernarda wzięło udział 80 osób. W tym pierwszym w roku dniu po ulicach Grodziska biegali dorośli oraz dzieci, biegali amatorzy oraz biegacze tacy jak Piotr Humerski czy Bartosz Majorczyk.

Czterokilometrową kilometrową trasę pokonał również pies i trzy latka na rowerku pchaczu pod czujnym okiem biegnących dziadka i mamy. Całość imprezy rozpoczął życzeniami noworocznymi Henryk Szymański, po nich nastąpił ważny element przed każdym nawet rekreacyjnym biegiem - rozgrzewka poprowadzona przez członka zarządu GKB Marcina Łodygę. 3,2,1 START, po głośnym wystrzale wyruszyliśmy w trasę tak by po 30m inutach i 30 sekundach powrócić na Rynek i przywitać Nowy Rok lampką szampana.

Z regionu

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tradycja (gość)

i znów krytyka. Ludzie opamiętajcie się! Przecież każdy normalny czytelnik rozumie, że trzylatka jechała na rowerku, który był pchany przez dorosłych. Biegacze są lepsi i gorsi i można ich tak charakteryzować. Nie wiem skąd w internautach tyle jadu. Napiszmy, że coś jest fajnego, że super, że pobiegli duzi i mali, że fajna inicjatywa Grodziskiego Klubu Biegacza. Nigdy nie zrozumiem tego, że przez internet tak łatwo się ludzi ocenia, tak szybko pisze się negatywne komentarze. Fajnie być anonimowym co? Oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale czasem już ten internet jest nie do zniesienia, a szkoda, bo wydawało się, że będzie to takie pozytywne okno na świat..

XYZ (gość)

I znów błedy: "Czterokilometrową kilometrową trasę pokonał również pies i trzy latka na rowerku pchaczu " -ta trz latka mnie powaliła! Jesli nawet tę relację pisał ktoś spoza gazety ( a wnioskuję z treści, ze tak było ), to należy sprawdzić przed publikacją. I jeszcze jedno:" biegali dorośli oraz dzieci, biegali amatorzy oraz biegacze tacy jak Piotr Humerski czy Bartosz Majorczyk." Dla zwykłego "czytacza" ta informacja nie jest zrozumiała, bo czym się różnią Ci biegacze? przecież to też amatorzy, tyle, że z dobrymi wynikami. Pozdrawiam.

GG (gość)

BRAWO PANIE BURMISCZCU ZE PAN WYCHOWUJE NOWEGO BURMISZCZA RZEBY PANA ZASTOPIŁ I,NIECH PAN POWIE KTO JEST JUZ SEKRETARZEM GMINY BO MY WIEMY ZE PANI AGATA KINECKA PROWADZIŁA KOMITE DO WYBORÓW

pompaXxX (gość)

rozgrzewkę poprowadził "członek"dosadnie przez redaktora nazwane:)
Zawodnik Łodyga zawsze pompa na 100% i na 90% zawodów na końcu tabeli
"Ostatni bedą pierwszymi"taki żart dla "członka":D