Wielkie gwiazdy w Grodzisku w Hotelu Rodan Groklin na Gwiazdkowym Turnieju Gwiazd.

W sobotę 27 grudnia artyści grali w tenisa z darczyńcami - osobami, które wykupiły z nimi grę. Wszystko ma wymiar charytatywny. Przybyli m.in. Robert Janowski, Stan Borys, Piotr Wojciechowski, Krzysztof Hanke, Karol Strasburger, Tomasz Gęsikowski.
Więcej we wtorek w Dniu Nowotomysko-Grodziskim 30 grudnia.

Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Bartosz (gość)

  Dzieci pokazały ,ze potrafią występować :)..i te z Domu dziecka i orkiestra i folklor był super!.. Brawa dla nich i ich opiekunów ..dobry poziom gry pokazali takze lokalni tenisiści :)

  8182 (gość)

  Najlepsza Pani Nowinkowa :) najlepszy przedsiębiorca i biznesmen. Szkoda tylko że kasa idzie do Wolsztyna a nie w całości na Grodzisk.

  filemona (gość)

  Impreza fajna,przynajmniej coś dzieje się w Grodzisku.Jedyne zastrzeżenie do p.Marceliny,która ,,niby''' prowadzi zespól Cybinka.Dawna Cybinka nie ma porównania do tej,która dziś występowala mam na myśli mlodsza grupe.Widać bylo dziś,ze te dzieci są nie przygotowane,stroje zaniedbane itd.

  arabrab (gość)

  Typowy polak krytykować umie ale ruszyć tyłek z domu i popatrzeć na ciekawe wydarzenie mające cel charytatywny to już kłopot można bylo za darmo coś przekasic i wypić fajna oprawa przemili ludzie proszę za rok o powtórkę imprezy