Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego zostali powiadomieni przez mieszkańca Ruchocic o kradzieży z jego posesji aluminiowych elementów od skrzyń ładunkowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Funkcjonariusze ustalili, że sprawca musiał być dobrze zorientowany w rozmieszczeniu akcesoriów samochodowych na posesji pokrzywdzonego, a skradzione mocowania najprawdopodobniej trafiły do jednego z punktu skupu złomu. Policjanci skontrolowali skupy i ustalili, że w jednym z nich 4 i 5 września był mężczyzna z elementami aluminiowymi, które następnie sprzedał. Okazało się, ku zdziwieniom policjantów, że tym mężczyzną był ojciec pokrzywdzonego, który otrzymał za łup... kilkadziesiąt złotych. Przyznał się do kradzieży, za co grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!