Policjanci z Grodziska Wlkp. w Dębsku na ulicy Rakoniewickiej zatrzymali do kontroli kierującego samochodem bmw 29-latka. Nie dosyć, że kierowca ten zapomniał, iż na terenie zabudowanym w godzinach nocnych ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Grodziska Wlkp. w Dębsku na ulicy Rakoniewickiej zatrzymali do kontroli kierującego samochodem bmw 29-latka.

Nie dosyć, że kierowca ten zapomniał, iż na terenie zabudowanym w godzinach nocnych obowiązuje ograniczenie prędkości do 60km/h i jechał z prędkością 114 km/h, to jeszcze był pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 0,44 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu w Grodzisku Wlkp. Kolejnego pijanego uczestnika ruchu zatrzymano w Grodzisku na ulicy Powstańców Chocieszyńskich. Był nim kierujący rowerem 42-letni mieszkaniec Zielęcina. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na niego, gdyż miał duży problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Podane do nadmuchania urządzenie pomiarowe, wykazało u rowerzysty aż 2,66 promila alkoholu. Teraz za swój czyn odpowie przed Sądem Rejonowym w Grodzisku Wlkp. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!