Ponad 80 osób wzięło udział w sobotnim rajdzie na orientację „Oriento Expresso”, który wyruszył ze Zdroju koło Grodziska

Rajd na orientację „Oriento Expresso” zorganizowało Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Aperte przy pomocy Urzędu Miejskiego i Nadleśnictwa Grodzisk.

Po otrzymaniu kart startowych i wydaniu map, uczestnicy wraz z kompasem wyruszyli ze Zdroju koło Grodziska na trasy wiodące po lasach. Można było przemierzyć szlak pieszo lub na rowerze na dystansie 20 lub 50 kilometrów. Należało też zdobyć punkty kontrolne, ukryte w terenie.

Polub nas na Fejsie


- Dwa razy zgubiłam orientację. Miałam chwile zwątpienia i mogłam wrócić, ale nie poddałam się. Taka forma spędzania czasu przekłada się również na życie, muszę radzić sobie z trudnościami – powiedziała nam Joanna Banach z Poznania.
Na wracających z leśnych tras uczestników czekano do wieczora. Co jakiś czas odbywały się dekoracje najlepszych zawodników, którzy ukończyli bieg.

W gronie zwycięzców po godzinie 14 byli grodziszczanie Barbara i Andrzej Cichos z najlepszym czasem na 20 kilometrów rowerem. Impreza odbyła się pod naszym patronatem.

Więcej 04.09 w Dniu Nowotomysko-Grodziskim

Z regionu

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zwierzak (gość)

Organizatorem było Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Apetre" w Grodzisku Wielkopolskim. Głównym mózgiem i pomysłodawcą był Marcin Brudło. Impreza została przeprowadzona przy wsparciu UM i Nadleśnictwa oraz dzięki wielkiemu zaangażowaniu członków stowarzyszenia i przyjaciół...

H (gość)

Pomysłodawcą i realizatorem imprezy był Marcin Brudło. Ile godzin spędził nad realizacją pomysłu oraz ile kilometrów przemierzył żeby plan wcielić w życie - to tylko On wie!
Tym większy szacunek!

Aga (gość)

Gratuluję pomysłu UM w Grodzisku oraz mojemu koledze Pawłowi Palickiemu ukończenia :)