Grodzisk Wielkopolski: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo!

Młody mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego chciał popełnić samobójstwo!

Jak zrelacjonowała nam jedna z kobiet obecnych na miejscu zdarzenia, idąc chodnikiem zauważyła siedzącego w oknie, w najwyższym punkcie budynku, młodego mężczyznę. Zaniepokojona wezwała policję. - Po przyjeździe funkcjonariuszy widziałam, jak mężczyzna coś mówi, a następnie leci już w kierunku ziemi- mówi.

Mężczyzna wyskoczył z okna! Jak przekazał nam dowódca akcji, mł. asp. Paweł Wojtysiak z KP PSP w Grodzisku Wielkopolskim, po przyjeździe na miejsce strażaków, poszkodowany był przytomny, miał ogólne obrażenia ciała.
Śmigłowcem LPR przetransportowano go do jednego z poznańskich szpitali.

Jak przekazał nam oficer prasowy grodziskiej policji, komisarz Kamil Sikorski, Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Wielkopolskim zakwalifikowała zdarzenie jako próbę samobójczą.

Ania Borowiak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.09.2018, 09:25

Powinno być zabezpieczonej okna kratami lub czymś tam Niech władza z grodziska coś dziala !!!

17.09.2018, 07:27

Wiesz co to znaczy własność prywatna ?

17.09.2018, 07:19

Osrodek Zdrowia nie wiem czemu miasto sprzedało go prywatnej osobie

17.09.2018, 06:50

A co to jest za budynek? Co tam miało być?

16.09.2018, 23:59

A paczki na miejscu w Marche można zjeść, czy to jest jakaś reklama tego marketu.

16.09.2018, 23:51

Za dużo Red Bulli za mało chipsów

16.09.2018, 21:31

Powinni tam dwoch policjantów postawić 24/7 a nie pączki w Marche jedzą!!!!

16.09.2018, 20:54

Psycholog powinien się nim zajac bo skoro Spróbował raz , będzie próbował drugi.. nie radzi sobie chłopak widocznie i nie ma osób które by go wsparły. To Smutne ze ludzie próbują odbierać sobie zycie..

16.09.2018, 15:46

gdyby ktoś pomyślał, ten budynek można byłoby dostosować ... ludzie starsi nie mają gdzie się podziać, gdy rodziny nie mają.... !

16.09.2018, 14:10

Na luzie żyje tylko 40tys do zapłaty za helikopter bo nie miał ubezpieczenia więc..

16.09.2018, 11:47

Do Gościa. Nie ma takiego kraju w którym lekarz, strażak i policjant jeżdżą w jednym aucie. Na miejscu jest zawsze ktoś pierwszy, następnie dojeżdzaja kolejne służby. A z reguły jest tak, że nie wszyscy czekają za zgłoszeniem, że ktoś chce skoczyć z okna tylko są w tym czasie zadysponowal do innych zdarzeń. W tym przypadku policja była pierwsza, źle ponieważ pogotowie powinno być pierwsze, gdyby policja przyjechała po pogotowiu też by było źle bo byli na paczkach w marche. Ludziom się nie dogodzi.

16.09.2018, 11:32

Na moje ta sytuacja była chora policja przyjechała bez pogotowia gdzie było mówione przez tel że chłopak stoi ba krawędzi okna na samej górze i chce skoczyć z okna bo ewidentnie ma problem chwyta się za głowę ! Policja przyjechała po 10 min od zgłoszenia a nie wspomnę o pogotowiu które jest na miejscu chłopak skoczył a oni zanim przyjechali to już wogole każdy kto na ulicy na to patrzył prędzej by zawału dostał niż oni by zdążyli to jest chore ta budowa powinna być rozebrana nawet Ukraina sobie tam wchodzi mieszkam obok widzę wszystko jeśli ten budynek tam stoi to musi być kontrolowany bo codziennie ktoś tam chodzi jak nie dzieci z podstawówki nie raz miały przez sąsiadów zwracana uwagę to pijacy Ukraina albo takie przypadki jak wczoraj !

16.09.2018, 10:33

A może to jest wina młodzieży, że wchodzi na teren prywatny a nie właściciela? Jeden już kiedyś skakał z komina w Zakładach Mięsnych czy ktoś kazał mu tam wejść i skoczyć? Czy to jest wina Burmistrza, że prywatny budynek tam stoi. Może problem tkwi w mlodziezy, rodzinach itd. A Policja ukształtowanej przez rodziców i szkoły młodzieży nie wychowa.

15.09.2018, 21:52

Jeżeli nie samobójstwo to co, chciał się popisać aby zaistnieć na portalu grodzisk nasze miasto?