Hity Internetu. Dziś mamy dla Was film, który ukazuje prawdziwą wielkość Goggle. Dzieło zamieszczone na YouTube przez użytkownika ColdfusTion zatytułowane zostało "How big is Google?"

Jak wielki i potężny jest Google? Trudno na tak postawione pytanie odpowiedzieć wprost. Zapewne wyczerpująca odpowiedź byłaby bardzo długa... i złożyłaby się w opasłe, wielotomowe wydawnictwo.

Zobacz też: Hity Internetu, czyli Google Zeitgeist 2014 [ZESTAWIENIA]

O wielkości Google w skrótowy, ale i celny a nawet miejscami nieco żartobliwy sposób opowiedział ColdfusTion. Trochę historii i dużo informacji o zakupach przez Google firm z tzw. gałęzi przyszłości. Lista jest imponująca!

Google wyrasta, a właściwie już wyrosło, na jedną z najważniejszych firm świata. Firm, które już projektują naszą przyszłość. Zobaczcie sami!Skomentuj:

Hity Internetu. Google jest wielki! Nie wierzysz? Zobacz!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!