II Cross Wiecha w Nowej Dąbrowie pod Wolsztynem. Bieg terenowy dla chorego Wiktorka. Dochód z imprezy został przeznaczony na leczenie chorego chłopca

II Cross Wiecha w Nowej Dąbrowie pod Wolsztynem

Cross Wiecha 20.12.2014 - Ważny cel Pomoc Choremu Wiktorkowi i wspaniała biegowa impreza - pakiet przepyszny grochówka mistrzostwo świata, można gratulować kucharzowi z LO Wolsztyn i podziękowania dla wszystkich sponsorów którzy wsparli tą imprezę były banany, jabłka, wafelek, placek, kawa, woda do oporu, grochówka (I Klasa), kiełbaski z grilla, plyndze, medalik drewniany: trasa 12 podbiegów na wał polodowcowy i zbiegi ponownie na równoległą drogę leśną 2 x taka sama pętla. świetna świąteczna muzyka na starcie i mecie Mikołaj i biegacze w czapeczkach, wręcz świąteczne bieganie - warto było tam być. Miejsca na 400 a biegło ok. 200. Wielkie dzięki dla głównego organizatora Wiesława Dalekiego.

W II Wigilijnym charytatywnym Crossie Wiecha, który odbył się w Nowej Dąbrowie na dystansie 12 km bezkonkurencyjny okazał się Szymon Krawczyk z Wolsztyna , który bardzo trudną i wymagającą trasę przebiegł w zaledwie 44 minuty i 37 sekund. Drugie miejsce zajął Artur Łubkowski 46.19 a trzecie Paweł sadowski 48.19

Czytaj także

    Komentarze (6)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Barbara (gość)

    Super bieg,szlachetny cel, duży wysiłek i do tego bardzo wietrznie i zimno. Zawodnicy kończyli bieg z radością i uśmiechem na twarzy. To wszystko dla Wiktora.