Polska zakonnica śpiewa "Jestem szalona" Polska zakonnica śpiewa "Jestem szalona"

Polska zakonnica śpiewa "Jestem szalona" (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W serwisie Youtube pojawił się filmik "Jestem szalona dla Jezusa".

Polska zakonnica, Ewa Orzechowska nagrała swoją wersję przeboju zespołu Boys "Jesteś szalona". Orzechowska od 27 lat służy Bogu. Piosenką "Jestem szalona dla Jezusa" chce pokazać ludziom, że służyć można z radością.

Pod opublikowanym filmikiem czytamy: "Idiota to inaczej szaleniec. Szaleńcy zdobywają Niebo. Święci byli szaleni z miłości do Boga i człowieka. Byli niezrozumiani, odrzucani, osądzani. Nie potrafię tak jak Oni, ale bardzo pragnę być GŁUPIA DLA ŚWIATA, BY BYĆ MĄDRA DLA JEZUSA"

W sieci pojawiły się już pierwsze komentarze. Misionarki Szkoły z Krakowa piszą: "Nieźle siostro: niezły pomysł na tekst, dobra grafika. Tak trzymać! ("Utwór" może mógłby być trochę krótszy). " Popiera je Sławomir: "Serdecznie pozdrawiam, piękny clip i świetna piosenka. A tak między nami mówiąc, to kocham szaleńców Boga :), widocznie też jestem chrześcijaninem - idiotą". A Wam jak się podoba ta piosenka? Na Wasze komentarze czekamy pod artykułem.


"Jestem szalona dla Jezusa": zobacz wideo


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!