Kolejny wypadek pomiędzy Grodziskiem Wielkopolskim a Ptaszkowem!

Redakcja

W czwartek 14 marca około godziny 19 na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Grodziskiem Wielkopolskim a Ptaszkowem doszło do kolejnego wypadku.

- Dwie osoby ranne. Kierowca BMW podjął manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem Renault Master. Obecnie wdrożony został ruch wahadłowy. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Byli przytomni- informuje oficer prasowy KPP w Grodzisku komisarz Kamil Sikorski.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.03.2019, 15:57

Z tego co wiem chłopak bmw chcąc uniknąć wjechania innemu autu w tył zaczął chamowac i w tym momencie zorientował się że nie ma chamulca i myślał że zdąży wyprzedzić to auto kierowca z przeciwka też jechał szybko i tak to wyszło.

15.03.2019, 19:49

Kierowca BMW podjął manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo. Ale według idiotow miłośników bmw to ten jadący prawidłowo jest winny.
Jebnijcie się w łep idioci.!!!

15.03.2019, 15:53

Głupota ludzka nie zna granic. Przez tego gowniarza mogli zginąć inni. Przykre

15.03.2019, 15:07

Nikt nie wie co do końca stało się na miejscu zdarzenia,ale za to każdy potrafi bezsensownie komentować 🙈
Byłeś na miejscu? Widziałeś cała akcję? Nie! To gówniane komentarze zostawcie dla siebie.

15.03.2019, 15:04

Kolego niżej nie muzg tylko mózg 😂

15.03.2019, 13:40

Dajcie sobie spokój z tymi komentarzami bo zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu. Wielcy znawcy ruchu drogowego :) zapomniałem, że innymi markami jeżdżą sami porządni i odpowiedzialni ludzie.

15.03.2019, 11:48

Kierowcy bmw bez muzgu