12 kwietnia TVP 2 zobaczymy pierwszy odcinek drugiej serii serialu "Krew z krwi". W produkcji zobaczymy m.in. Agatę Kuleszę i Bartłomieja Topę.

Drugi sezon "Krew z krwi" będzie miał dziesięć odcinków i wyreżyseruje go Jana Komasa. Premiera już 12 kwietnia na antenie TVP 2 o godz. 21.10. W tym sezonie główna bohaterka Carmen, matka trojga dzieci i wdowa po zamordowanym gangsterze, wraca do kraju ze zmienioną tożsamością i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. W serialu oprócz Kuleszy zobaczymy m.in. Szymona Bobrowskiego, Izę Kunę, Magdalenę Popławską i Bartłomieja Topę.

Zdjęcia do serialu kręcone były w Trójmieście, Elblągu i Warszawie. Serial na antenie TVP 2 zobaczymy wiosną 2015 roku. Reżyserem serialu jest Jan Komasa.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!