Narciarka UKS 16 Gigant - Natalia Matusiak otrząsnęła się po przykrym upadku w Czarnej Górze i na kolejnej edycji Młodzieżowego Pucharu Polski zajęła w swojej kategorii (rocznik 2000, Juniorka B) w Krynicy trzecie miejsce w slalomie specjalnym.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Poznaniankę może stać by było nawet na lepszy wynik, ale najważniejsze, że pokonała uraz psychiczny po groźnym upadku w Czarnej Górze.

8 stycznia na trasie giganta Natalii Matusiak wypięła się narta (prawdopodobnie była to wina wiązań). Poznanianka upadła i zbiły się jej gogle a szyba uszkodziły jej oko. Wizyta w szpitalu i... ulga. Uszkodzona została tylko powieka, gałka oczna pozostała nietknięta. Dlatego po niespełna tygodniu Matusiak mogła wystartować w Krynicy. Dzielna dziewczyna pokonała strach, uraz psychiczny i pojechała świetnie zajmując trzecie miejsce. Brawo Natalia.

Skomentuj:

Krynica: Natalia Matusiak znów w czołówce
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!