Piotr Reiss mówi, że prostym językiem opisał swoją karierę

Piotr Reiss mówi, że prostym językiem opisał swoją karierę (© W. Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Najtrudniej pisało mi się o zatrzymaniu we Wrocławiu, ale czuję się niewinny i dlatego ta książka powstała w tym roku - mówił w czwartek Piotr Reiss na spotkaniu z okazji wydania swojej biografii "Piotr Reiss - Spowiedź piłkarza".

- Chcę, żeby kibice dowiedzieli się, że Piotr Reiss to część historii Lecha i żeby zapamiętali mnie nie jako Piotra R., który był wyprowadzony w kajdankach jak groźny przestępca, ale piłkarza, który był reprezentantem Polski, zagrał w ponad 300 meczach Lecha i strzelił w ekstraklasie ponad 100 bramek. Chciałbym pokazać młodym ludziom, jak piękną dyscypliną jest piłka nożna i namówić ich do jej uprawiania - dodał znakomity snajper.

Czy tytułowa spowiedź to przyznanie się do grzechów? - Każdy ma grzechy, ale wybrałem to słowo, bo opowiadam o wielu wątkach swojego życia, także tego osobistego - twierdzi autor.

Od dzisiaj książkę można kupić w wielkopolskich księgarniach i za pośrednictwem internetu. "Rejsik" będzie promował swoją biografię na spotkaniach z kibicami w Obornikach, Chodzieży, Gnieźnie, Śmiglu, Słupcy i Koninie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!