W ramach trasy "Spragnieni Lata", największe polskie miasta odwiedzą Marika i L.U.C. W ramach trasy "Spragnieni Lata", największe polskie miasta odwiedzą Marika i L.U.C.

W ramach trasy "Spragnieni Lata", największe polskie miasta odwiedzą Marika i L.U.C. (© mat. prasowe)

W połowie stycznia rusza druga odsłona projektu "Spragnieni Lata". Tym razem największe polskie miasta odwiedzą Marika i L.U.C.

Wakacyjna trasa „Spragnieni Lata”, której gwiazdami byli Natalia Przybysz i Tymon Tymański zapewniła ogromną porcję koncertowych emocji. Zima zapowiada się niemniej ciekawie.

W karnawałowej edycji swoje premierowe materiały zaprezentują Marika i L.U.C. W nowej roli podczas trasy zobaczymy też Tymon Tymańskiego, który został mianowany dyrektorem artystycznym wydarzenia.

- "Spragnieni Lata" to projekt o ogromnym potencjale. Łączy artystów ponad muzycznymi podziałami, pozwala na swobodną twórczą ekspresję i wyzwala pozytywną energię w ludziach. Jestem przekonany, że zimowa edycja trasy osiągnie jeszcze większy sukces – podkreśla sam pan dyrektor.

Marika i L.U.C to performerzy, których łączy ogromny temperament i zamiłowanie do eksperymentowania z różnymi stylami muzycznymi. Obydwoje wystąpią z nowymi materiałami: „REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie” i „Marika Elektronicznie”. Koncerty są biletowane.

Koncerty trasy "Spragnieni lata"

- 16.01 – Poznań, 9 Stóp
- 17.01 – Sopot, Sfinks
- 30.01 – Wrocław, Stary Klasztor
- 31.01 – Łódź, Wytwórnia
- 4.02 – Kraków, Rotunda
- 5.02 – Warszawa, Proxima

Zobacz też: L.U.C.: Ta płyta nie jest wcale o tym, że kobieta mnie porzuca [WYWIAD NM]
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!