"Living on video". Fincher wyreżyseruje serial muzyczny inspirowany swoim życiem "Living on video". Fincher wyreżyseruje serial muzyczny inspirowany swoim życiem

"Living on video". Fincher wyreżyseruje serial muzyczny inspirowany swoim życiem (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Reżyser David Fincher stworzy pilot serialu "Living on video", który oparty będzie na jego doświadczeniach z lat 80.

Fincher na koncie ma takie filmy, jak "Zaginiona dziewczyna", "Podziemny krąg", "Siedem" czy "Dziewczyna z tatuażem". Reżyser stworzy dla telewizji HBO pilot serialu muzycznego "Living on video". Produkcja oparta będzie na jego doświadczeniach z kręcenia muzycznych klipów w latach 80. David Fincher ma na swoim koncie takie teledyski, jak "Express Yourself" czy "Vogue" Madonny. Stworzył też "Freedom '90" George'a Michela czy "Who is it" Michaela Jacksona.

Serial "Living on video" ma opowiadać o Bobbym, młodym chłopaku, który zostaje wyrzucony ze studiów i pracuje przy teledyskach. Akcja serialu ma się toczyć w Los Angeles w 1983 roku. Stacja HBO jeszcze nie podjęła produkcji serialu, co znaczy, że tytuł może zostać anulowany.

Zobaczcie teledyski, które wyreżyserował Fincher:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!