22-letnia Ewa Mielnicka zwyciężyła w konkursie Miss Polski 7 grudnia 2014 roku. Pierwszy miesiąc po wygranej w konkursie był pracowity. Zaraz po finale najpiękniejsza Polka została zaproszona m.in. na pokaz domu mody La Mania.

Mielnicka udziela pierwszych wywiadów, w Wigilię odwiedziła Warszawski Szpital dla Dzieci, Nowy Rok spędziła na Dominikanie, a po powrocie przekazała szarfę Miss Polski na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obecnie możemy zobaczyć efekty pierwszej sesji zdjęciowej, która utrzymana jest w modowym wydaniu. Ewa pozuje w sukienkach znanej polskiej projektantki Violi Piekut oraz kombinezonie marki LC LUCJA. Miss Polski wystąpiła w naturalnej odsłonie, świadomie rezygnując z mocnego makijażu.

Zobacz również: Kandydatki do tytułu Miss Universe
Źródło: Agencja TVN/X-news


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!