Mistrzowie Handlu: oto laureaci

Anna Wyrwa-Sadowska
Kwiaciarnia „Magia Kwiatów” z Grodziska wygrała w kat. Kwiaciarnia 2017 w powiecie grodziskim Anna Borowiak
Mistrzowie Handlu: oto laureaci. Znamy już najlepszy sklep, kwiaciarnię i najbardziej lubianego sprzedawcę. Poznajcie wyniki!

I już wszystko jasne. Znamy laureatów plebiscytu „Głosu Wielkopolskiego”, w którym chcieliśmy wyróżnić tych przedstawicieli sektora handlu, którzy cieszą się Waszym szacunkiem i popularnością. Głosowanie zakończyło się w piątek. Lokalnie wybieraliśmy w takich kategoriach jak: Sprzedawca Roku, Sklep Roku i Kwiaciarnia Roku.

W powiecie grodziskim w kategorii Sprzedawca Roku tryumfatorką jest Jagoda Tulińska ze sklepu Nowacki w Grodzisku, która wygrała z wynikiem 225 głosów. II miejsce zajęła Ela Styburska z Salonu Play w Grodzisku (101 głosów), a trzecie - Karolina Wieczorek ze sklepu ABC „Karolina” w Parzęczewie.

W kategorii Kwiaciarnia Roku konkurencja była bardzo silna. Ostatecznie po emocjonującym głosowaniu wygrała Kwiaciarnia „Magia Kwiatów” z osiedla Wojska Polskiego w Grodzisku z imponującym wynikiem 1119 głosów. Wielkie brawa należą się też Kwiaciarni „Kwiaty” z ulicy Bukowskiej w Grodzisku, która z wynikiem 848 głosy zdobyła drugie miejsce. Trzecia pozycja przypadła Kwiaciarni Anety Piaskowskiej z Grodziska.

Najbardziej lubianym sklepem w powiecie grodziskim jest Sklep Andrzeja Nowackiego w Grodzisku. To on wygrał w kategorii Sklep Roku. Drugie miejsce zajął Domus-Fari Sklep AGD z Grodziska, a trzecie Sklep Kosmetyczno-Fryzjerski Expert z Grodziska.

W powiecie nowotomyskim tytuł Sprzedawca Roku zdobyła Dominika Kuster ze sklepu obuwniczego STRANZ ze Zbąszynia (193 głosy). Zdobywczynią II miejsca w tej kategorii jest Paulina Dziamska ze sklepu z bielizną „Paula” w Opalenicy (132 głosy), a trzeciego - Hanna Stranz-Jernas ze sklepu obuwniczego STRANZ w Nowym Tomyślu. W kategorii Kwiaciarnia Roku zwyciężyła Kwiaciarnia Maria i Przemysław Wyrwał z Lwówka. Drugie miejsca zajęła Kwiaciarnia „Magnolia” z Nowego Tomyśla, a trzecie - „Kaktus” również z Nowego Tomyśla.

A Sklepem Roku w powiecie nowotomyskim został Sklep Obuwniczy STRANZ z Nowego Tomyśla. Drugi był Polo Market z Opalenicy, a trzeci w rankingu - sklep z bielizną „Paula” także z Opalenicy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i kampanie reklamowe, które zostaną wręczone w lipcu podczas Wielkiej Gali Mistrzów Handlu w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu. Właściciele sklepów, kwiaciarni, którzy zdobyli najwięcej głosów otrzymają: medal MISTRZOWIE HANDLU, wręczany na gali przez marszałka Marka Woźniaka, dyplom do ekspozycji w sklepie i voucher na reklamę w media Polska Press o największych zasięgach w województwie wielkopolskim o wart. 2000 złotych.

Sprzedawcy Roku 2017 dostaną dyplom wręczany podczas gali, medal Marszałka Województwa Wielkopolskiego i zaproszenie na 2-dniowy, 2-osobowy pobyt w Hotelu Spa SENATOR. Nagrody dla laureatów II i III miejsca w tych trzech kategoriach podajemy w internecie.

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe