"Lincoln" - kadr z filmu "Lincoln" - kadr z filmu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Premierę książki zaplanowano na 28 stycznia.

PREMIERA: 28 stycznia 2015
Wydawnictwo: Sonia Draga
Cena detaliczna: 39,00 zł
Liczba stron: 496
Oprawa broszurowa
Wydanie pierwsze

Jeżeli jesteście miłosnikami historii, a chcielibyście sięgnąć po książkę, która przykuje Was do fotela, to nie powinniście przegapić tej pozycji. Autor w genialny sposób wiąże XIX wiek ze współczesnością.

O czym jest książka "Mit Lincolna"?

Wrzesień 1861. Abraham Lincoln otrzymuje zagadkową wiadomość, a w niej przekazywany przez kolejnych prezydentów Stanów Zjednoczonych sekret. W obliczu pierwszych działań Wojny Secesyjnej Lincoln zmuszony jest podjąć ważką decyzję: ocalić tysiące amerykańskich obywateli czy doprowadzić do nieuniknionego podziału w odradzającym się narodzie.

Czasy współczesne, stan Utah. Szczątki mormońskich pionierów, którzy zaginęli podczas 19. wiecznej pustynnej wyprawy zostają niespodziewane odkryte. W Waszyngtonie oficjalne śledztwo przedsiębiorcy, a zarazem wysoko postawionego członka Kościoła Mormonów rozpoczyna konflikt pomiędzy Białym Domem a wpływowym senatorem. Tymczasem w Danii agent Departamentu Sprawiedliwości wpada w ręce groźnego fanatyka, człowieka opętanego wizją proroctw. W ciągu kilku godzin Cotton Malone będzie musiał porzucić życie emerytowanego agenta i cichego księgarza, by zmierzyć się z szaleńcem podczas pościgu łodzią motorową. Wszystko po to, by ocalić cennego informatora. Malone ryzykuje swoim życiem i wolnością w pogoni za ujawnieniem prawdy o Lincolnie, podczas gdy los Stanów Zjednoczonych wisi na włosku.

Książki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mira (gość)

Wiadomość mało przydatna. Zdjęcie z filmu, zamiast okładki książki. Bo Mit Lincolna to powieść prawda. No i co najbardziej mnie dziwi brak jakiejkolwiek wzmianki o autorze.