TECIAK, ANDRZEJ, BROJEK to imiona, na które można głosować w konkursie na maskotkę Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu. Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj, a potrwa do 20 stycznia.

Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu ogłosiło konkurs, po tym jak w końcu grudnia zyskało maskotkę, Polandball w hełmofonie. Propozycje imion można było podawać w komentarzach pod zdjęciami na fanpage'u Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu na facebooku do 10 stycznia.

Zobacz też: Atrakcje w Poznaniu. V Pancerne spotkanie na Cytadeli [ZDJĘCIA]

Pod zdjęciami znalazło się 50 komentarzy. Z wielu propozycji pracownicy muzeum wybrali trzy: TECIAK, ANDRZEJ, BROJEK. We wtorek, 13 stycznia podali je do wiadomości. Głosować można poprzez polubienie komentarza z wybranym imieniem znajdującego się pod nowym zdjęciem. Autor, wybranego przez internautów imienia, otrzyma muzealne gadżety.

TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA IMIĘ DLA PANCERNEJ MASKOTKI

Skomentuj:

Muzeum Uzbrojenia w Poznaniu: trwa głosowanie na imię dla pancernej maskotkiZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiCzytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!