Nowe "Miasteczko Twin Peaks" powstanie w 2015 roku, ale na antenie będzie można je zobaczyć dopiero w 2016. Sprawdź, kto pojawi się w obsadzie.

Zobacz: Patrick Wilson dołączył do obsady "Fargo". Sprawdź, kogo zobaczymy w nowej serii


Producenci nie zdradzają szczegółów fabuły. Wiadomo, że akcja serialu będzie rozgrywać się współcześnie. Do miasteczka wróci agent specjalny Dale Cooper. W jego postać wcieli się Kyle MacLachlan. Na ekranie zobaczymy także Raya Wisie jako Leland Palmer. W nowym sezonie zagrają też Madchen Amick, Sheryl Lee, Everett McGill, Peggy Lipton, Grace Zabriskie i Piper Laurie. Miniserial będzie się składać z dziewięciu odcinków.

"Miasteczko Twin Peaks" pojawiło się na antenie ABC w 1990 roku. Serial szybko stał się fenomenem, jednak po 30 odcinkach produkcja zadecydowała o wycofaniu serialu z anteny. Po 26 latach produkcja ma powrócić. Za serial będą odpowiadać David Lynch i Mark Frost, którzy będą scenarzystami i producentami. Lynch wyreżyseruje wszystkie odcinki.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!