Dobra reklama to połowa sukcesu. Znane marki starają się zaintrygować odbiorców, a twórcy kampanii społecznych zmusić do refleksji. Oto najlepsze reklamy. Jedne są śmieszne, inne szokujące. Wszystkie są niezwykłe!

Najlepsze Reklamy Świata to profil na Facebooku, gdzie możecie znaleźć jeszcze więcej śmiesznych reklam i niezwykłych kampanii społecznych.

Innych kontrowersyjnych przykładów szukajcie także TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Świąteczne reklamy znanych marek. Kto powiedział, że muszą być nudne?! [ZDJĘCIA]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ula (gość)

  hehe, niektore smieszne, a niektore mniej, ale mnie z kloan powalila reklama https://www.youtube.com/watch?v=3DSlbFvQLUE, koniecznie do obejrzenia

  koksu (gość)

  Najlepsza reklama 2014?? Ewelina lisowska i włączamy niskie ceny!! Codziennie mi w głowie leci

  normalna (gość)

  Reklamy, memy... To na pewno są najważniejsze sprawy dla powiatu?! Piszecie te brednie, żeby odwrócić uwagę od spraw ważnych. Powiat to ruina, "waaadza" dobrze się bawi, a dla "ludu" głupawe ochłapy. Napiszcie choć raz coś o sytuacji na rynku pracy (np. w Szamocinie), o rządach w PUP, o "walorach" intelektualnych i moralnych władz samorzadowych w Szamocinie. Po to jesteście, a nie do pisania bzdur. Nie traktujcie ludzi jak idiotów - wystarczy, że robi to tzw. władza. Nie kasujcie trwożliwie wszelkich sensownych, a przez to niewygodnych dla psl-owskich pajaców, wpisów.